Virtuální sídlo firmy s.r.o.

Pronájem virtuálního sídla s přeposíláním korespondence

 

Stabilita virtuálneho sídla

Online evidence doručené pošty na virtuální sídlo

Stabilita
sídla

 

Sídlo firmy zůstává stabilní a nemění se při stěhování kanceláře.

On-line
evidence listin


Příchod každé listiny na adresu virtuálního sídla je řádně zaevidován v on-line systému.

Virtuálne sídlo - notifikácia

Virtuálne sídlo - skenovanie a preposielanie

E-mail a SMS

notifikace


Automaticky se při doručení listiny na virtuální sídlo zasílá notifikační email, popřípadě i SMS.

Skenování a
přeposílání


Přes on-line systém označíte listiny, které chcete oskenovat do 24 hodin. Nebo ty, které se mají druhý den urychleně přeposlat.

  

Podívejte se na náš ceník virtuálního sídla.

 

 

Prenájom virtuálneho sídla firmy na dlani

Při zakládání firmy s.r.o. je třeba mít pro firmu virtuální sídlo. Toto sídlo firmy se zapisuje do  obchodního rejstříku České republiky, kde je i veřejně známé.

 

Můžete uvádět sídlo firmy, kde má společnost s.r.o. momentální pronájem. Při každé změně pronájmu se ale musí provést změna sídla v obchodním rejstříku. Z tohoto důvodu je lepší mít stabilní sídlo firmy, které se při stěhování společnosti s.r.o. nemění.

 

A proto nejjednodušší možnost je mít u firmy virtuální sídlo (virtuální sídlo firmy s možností přeposílání listin).

 

Jak je to s příchozími listinami na mé virtuální sídlo?

Prenájom virtuálneho sídla - prijatá poštaVeškerá korespondence přicházející na sídlo firmy (virtuální sídlo firmy) se uchovává. Následně se z virtuálního sídla firmy přeposílá na dohodnutou korespondenční adresu. Přeposílání z virtuálního sídla firmy je standardně 1x za měsíc (do 3 pracovních dnů následujícího měsíce), nebo častěji, pokud je dohodnuto. Info o příchozích listinách na virtuální sídlo společnosti s.r.o. se dozvíte pomocí e-mailu nebo SMS notifikace.

Přes on-line aplikaci si prohlédnete listiny, které přišly na virtuální sídlo firmy (kdy, od koho, typ listiny, váha). Chcete-li vědět jejich obsah, označíte je přes web aplikaci pro oskenování. Do 24 hodin listinu otevřeme a naskenujeme její obsah.

MojeSidlo.cz má momentálně bezkonkurenční ceny za virtuální sídlo v Praze

Měsíční poplatek za virtuální firmu začíná již od 99 Kč měsíčně, přičemž můžete ušetřit až 1 200 Kč ročně oproti jiným společnostem, které nabízejí virtuální sídlo v Praze. Právě této cenově výhodné nabídky mohou využít nejen nově vzniklé firmy, ale i takové, které využívají služeb konkurenčního poskytovatele. Takto mohou ještě efektivněji využívat své finanční prostředky.

Služby prostřednictvím Mojesidlo.cz využívají již tisíce spokojených zákazníků, kterým virtuální sídlo pomáhá v jejich podnikání.

Obliba virtuálního sídla roste nejen u podnikatelů, občanských sdružení, ale také živnostníků. Přináší jim řadu výhod a úspor finančních prostředků. Naučili se šetřit na správných místech a svůj byznys a aktivity neustále rozvíjejí.

Další články z kategorie Virtuální sídlo

Sídlo firmy Praha 8

Sídlo firmy v Praze 8 je skvělým řešením pro podnikatele a firmy hledající efektivní a flexibilní možnosti. S naší službou ušetříte na pronájmu kanceláře a získáte důvěryhodnou adresu, která posílí vaši image. Po zápisu bude adresa sloužit jako vaše fakturační i korespondenční místo, s profesionální správou a digitalizací pošty, kterou můžete číst online odkudkoli. Potřebujete změnit sídlo? Rádi vám pomůžeme.

Sídlo firmy Praha 6

Sídlo firmy v Praze 6 je ideální volbou pro firmy i podnikatele hledající prestižní adresu pro své podnikání. Ušetříte na nákladech za pronájem kanceláře a získáte důvěru zákazníků díky renomované lokalitě. Po zápisu do rejstříku se adresa stane vaší fakturační i korespondenční, přičemž se můžete spolehnout na profesionální správu a digitalizaci pošty, kterou si kdykoli pohodlně přečtete online.

Sídlo firmy Praha 1

Výhodné sídlo firmy v Praze 1 nabízí firmám a podnikatelům nejen úsporu nákladů na pronájem kanceláře, ale i prestižní adresu, která posiluje důvěru zákazníků. S naší službou získáte fakturační a korespondenční adresu a profesionální správu pošty s možností její digitalizace a snadného přístupu odkudkoli. Vše lze pohodlně zařídit online, a pokud již podnikáte, pomůžeme vám s hladkou změnou sídla.

Zaujali jsme Vás?
Objednejte si virtuální sídlo
ještě dnes.

Objednat virtuální sídlo
(C) Copyright 2012 - 2024 MojeSidlo.cz - Virtuální sídlo v Praze

MojeSidlo.cz - všeobecné obchodní podmínky